Niedzielne linki #5

MG_6873

Śnieg przysypał mnie tak, że wyjazd autem sprzed domu graniczy cudem. Nigdy za zimą nie przepadałam, ale wiecie co? W tym roku chyba coś we mnie pękło i cieszę się ze śniegu jak małe dziecko! Gdyby nie jutrzejszy egzamin to pewnie ubrałabym grubą kurtkę i pobiegła lepić bałwana!

Jeśli jednak nie jesteś entuzjastą zimowych szaleństw to zaopatrz się w kubek gorącej herbaty i pogrąż się w przyjemnej lekturze niedzielnych linków, które zmotywują Cię i zainspirują na najbliższy tydzień :)

Pure start challange To jedno z tych blogowych wyzwań na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Ella zwraca uwagę na wartość słuchania swojego ciała, proponuje odrzucić diety i jeść więcej warzyw :) Ten link jest moim zdecydowanym faworytem w tym tygodniu!

Manger Czyli blok Mimi Thorisson. Autorka tego bloga jest typowym przykładem francuskiego fenomenu. Nie odmawia sobie ciężkich sosów, ani deserów, jest mamą przeuroczych dzieciaków a mimo to może się pochwalić perfekcyjną figurą.

40 dniowe podsumowanie bycia „Fit To jedno z tych wyzwań z cyklu „bądź fit w 100 dni”. Czy warto w ogóle się starać? Sami zobaczcie :)

Anniskk czyli insatgram Anni Kravi na którym znajdziecie tone inspiracji śniadaniowo-miesczkowo-słoiczkowych- cudowny :)!

Zorganizuj się Znajdziecie tam aż 31 świetnych kalendarzy/ organizerów, które nie dość, że są śliczne to jeszcze darmowe! Od początku stycznia korzystam z kalendarza na cały miesiąc, organizera na poszczególne dni i testuje weight loss tracker. Z całego serca polecam wszystkim niezorganizowanym, którzy chcą lepiej zarządzać swoim czasem.

Na sam koniec tym razem polecam Wam…. samą siebie :) Emocje które tuczą, a także Emocje które odchudzają to artykuły, które zdecydowanie trzeba przeczytać zanim zaczniesz się na poważnie odchudzać. Włożyłam w nie niesamowicie wiele serca i mam nadzieję, że Wam się nie tylko spodobają, ale będą taką pozytywną iskierką do zmian.

To już wszystkie linki na dziś. Koniecznie piszcie w komentarzach swoje przemyślenia i spostrzeżenia z linkami, a już we wtorek możecie się spodziewać przepisu na niesamowicie zdrową Nourish Bowl z wykorzystaniem tych kuleczek.

Miłego czytania :)!
  • Te linki są świetne, umilą mi niedzielną przerwę w nauce :)

  • Doskonale znam robienie sobie „krótkich przerw” na blogi :) Nie wiesz kiedy i z 15 min robią się 2 godziny!

  • Aleksandra Żwirkowska

    Te organizery są cudowne!

    • To prawda! Sama długo z nich korzystałam, chociaż ostatnio przyszedł do mnie świeżutki happy planner :)

  • To prawda! Sama długo z nich korzystałam, chociaż ostatnio przyszedł do mnie świeżutki happy planner <3