Współpraca

Witam Cię serdecznie na blogu Dietetyczne niebo!

Jeśli zajrzałeś do tej zakładki, to domyślam się, że jesteś zainteresowany współpracą lub reklamą na moim blogu. Pozwól, że opowiem Ci kilka słów o mnie oraz o stronie na której aktualnie się znajdujesz.

Kiedy publikowałam pierwszy wpis we wrześniu 2012 roku nie spodziewałam się, że moja pasja do zdrowego jedzenia, a także społeczność,  która wokół niego się skupia urośnie do takich rozmiarów. Na początku miało to być miejsce w którym publikowałam przepisy dla moich znajomych, którzy wciąż pytali jak udało mi się tak pięknie schudnąć :) Z miesiąca na miesiąc zaczęło przybywać czytelników i choć dostawałam wiele pozytywnych komentarzy to samo gotowanie dietetycznych przepisów przestało mi wystarczać. W związku z tym w 2013 roku podjęłam studia na kierunku dieteyka, aby poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzienie i stać się prawdziwym fachowcem. Od początku 2015 roku piszę również artykuły dla serwisu BonaVita, gdzie dziele się z czytelnikami swoją wiedzą z zakresu żywienia oraz psychodietetyki. Wspnółpracuje również z Babkami z Nowej Huty dla których organizowałam już cykl warsztatów „Schudnij bez diet”, a także przygotowywałam dietetyczne wypieki na pikniki charytatywne.

Dietetyczne niebo ma aktualnie ponad 3800 fanów na facebooku, średnio 51 456 odsłon strony miesięcznie i 9082 unikalnych użytkowników (średnia z okresu 01.04.2015-01.07.2015).

Co mogę zaoferować? 

  • Przepisy z Twoim produktem
  • Warsztaty zarówno kulinarne jak i z zakresu psychodietetyki
  • Recenzja książki, sprzętu lub produktu
  • Organizacja konkursu
  • Reklamę na profilach społecznościowych facebook, instagram
  • Artykuł na Twojej stronie na wybrany przez Ciebie temat

A także wiele wiele innych ofert dostosowanych do potrzeb Twojej firmy!

Jesteś zainteresowany? Napisz!

Nie podejmuję współpracy na zasadzie Barteru.

Jak masz na imię? (wymagane)

Twój email (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość