Kulki mocy

Cześć kochani! Co u Was słychać :)? U mnie od kiedy zaczęłam regularnie trenować na siłowni wiele się pozmieniało! Oprócz zdecydowanie okrąglejszej pupy i mini bicka (no dobra- pyci bicka, ale wcześniej był tylko tłuszczyk 😀 ) mam też zdecydowanie mniej czasu i nie zawsze mogę pozwolić sobie na dodatkową godzinkę spędzoną w kuchni na przygotowywanie zdrowego ciasta czy muffinek.

Jak już pewnie wiecie razem z przedmężem uwielbiamy jeść słodkości dlatego musiałam wykombinować przepis, którego zrobienie zajmie mi góra 15 minut. Dodatkowym plusem jest to, że tak naprawdę możecie tutaj użyć dowolnych orzechów lub pestek i zawsze wyjdą Wam pyszne kuleczki! Spróbujcie koniecznie 🙂

 

Print Recipe
Kulki mocy
Servings
kulek
Ingredients
Servings
kulek
Ingredients
Instructions
  1. Wszystkie składniki blenduj aż do momentu, kiedy uzyskasz kleistą masę. Spróbuj i ewentualnie dodaj więcej soku z cytryny.
  2. Uformuj ok 20 niedużych kuleczek, jeśli chcesz obtocz je w posypce i przechowuj w lodówce w szczelnie zamkniętym pojemniku.
PRODUKTY KTÓRYCH MOŻESZ POTRZEBOWAĆ
PODZIEL SIĘ Z INNYMI PRZEPISEM
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

O mnie

Uwielbiam gotować i robie to dla przyjemności. Zawsze staram się gotować aby było dietetycznie ale też pysznie jak u Mamy.

Recent Posts

Jestem na ...

Facebook Page: Please enter a valid URL