Pizza Bez Pieczenia – Raw Food

Inspiracji raw food ciąg dalszy. Wczoraj postanowiłam wykorzystać upalne słońce, które nawet dla mnie- wielbicielki upałów było zbyt gorące i upiec na nim pizze. Jak? To proste! Wystarczy blender i trochę cierpliwości.

Oczywiście jeśli jest brzydka pogoda można wykorzystać do „upieczenia” spodu dehydrator, uchylony piekarnik (tak żeby temperatura w nim nie przekraczała 40 C). Dla osób którym idea surowego jedzenia jest obojętna idealnym rozwiązaniem będzie upieczenie spodu w piekarniku rozgrzanym do 180 C przez 15 minut.

 

Print Recipe
Pizza Bez Pieczenia – Raw Food
Prep Time 20 min
Cook Time 15 min
Servings
porcje
Prep Time 20 min
Cook Time 15 min
Servings
porcje
Instructions
Spód
  1. Siemię, słonecznik i dynie zalać wodą i pozostawić najlepiej na całą noc (jeśli nie mamy czasu 30 min też będzie ok).
  2. Odsączyć i zblendować z wszystkimi pozostałymi składnikami.
  3. Tak powstałą masę rozsmarować na papierze do pieczenia/ folii aluminiowej, uformować i zostawić na 2 h na słońcu lub postępować jak wyżej.
Pesto
  1. Zblędować wszystko na ''papke''
Ketchup
  1. Wszystko zblendować
Recipe Notes

Na gotowym spodzie rozsmarowujemy pesto, kładziemy ulubione dodatki u mnie była to żółta i czerwona papryka, pomidor oraz rukola, a na samym końcu robimy kapki z ketchupu.

PRODUKTY KTÓRYCH MOŻESZ POTRZEBOWAĆ
PODZIEL SIĘ Z INNYMI PRZEPISEM
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

O mnie

Uwielbiam gotować i robie to dla przyjemności. Zawsze staram się gotować aby było dietetycznie ale też pysznie jak u Mamy.

Recent Posts

Jestem na ...

Facebook Page: Please enter a valid URL