Orzeźwiające Smoothie

Kto z nas nie lubi ciepłego lata? Słońce, plaża, góry, ciepłe wieczory spędzone w ogrodzie i rozmowy, które ciągną się do samego rana. Niestety w tym tygodniu zamiast ciepłego lata mamy do czynienia z falą upałów!  Krem z filtrem, kapelusz, okulary i butelka wody to niezbędnik każdego, kto chce przetrać lato w mieście.

Oprócz tego nie można zapominać o regularnych posiłkach, ale często zdarza się tak, że przy takiej temperaturze zjedzenie kanapki może okazać się prawdziwym wyczynem.

W taką pogodę moim niezastąpionym sposobem na orzeźwienie i dostarczenie sobie niezbędnych składników odżywczych są zielone smoothie. Ten, który przygotowałam dzisiaj nie tylko doskonale Was nawodni, ale dzięki dodatkowi grejpfruta i siemienia lnianego wspomoże proces odchudzania. Chwytajcie więc na blendery i miksujcie na zdrowie!

Jestem ciekawa jak Wy znosicie tak wysokie temperatury- pijecie zielone koktajle czy może macie świetny przepis na lemoniadę? Koniecznie podzielcie się swoimi sposobami, bo czuję, że jeszcze kilka dni i kupię bilet lotniczy na Syberię :)!

Print Recipe
Orzeźwiające Smoothie
Instructions
  1. Kiwi, ogórka i grejpfruta obierz ze skórki i pokrój na mniejsze kawałki. Wrzuć wszystkie składniki do blendera i miksuj do uzyskania jednolitej masy. Przelej do szklanek i ciesz się pysznym i orzeźwiającym smoothie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *